100% Original KODAK External HDD 1TB Portable Hard Disk Drive 500GB 5Gb/s High Speed PSSD for PS4/PS5 Desktop Computer/Switch
$89.00
In Stock
In Stock
- Delivered today (order Mon-Fri before 12:00, delivery between 17:00 and 22:00)
- Including shipping costs, sent by Growl Services
- 30 days to change your mind and free returns
- Day and night customer service
Description










Additional information
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Interface Rate | 6Gb/s |
| Shell Material | ABS |
| Has External Power Supply | No |
| Products Status | STOCK |
| Application | Desktop, Laptop, Server |
| Interface Type | USB 3.0 |
| Size | 2.5 |
| Model Number | P190 |
| Package | Yes |
| Speed | 5400rpm |
| Brand Name | Kodak |
| HDD Capacity | 500GB – 750GB |
| Style | HDD |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Type | External |
You must be logged in to post a review.










































Reviews
There are no reviews yet.